درباره ما


معرفی شرکت AFNOR
گروه AFNOR با بیش از 80 سال فعالیت در زمینۀ بهبود و ارتقاء فرایندهای کنترل مدیریت، همواره دغدغه های متعدد ذینفعان اجتماعی اقتصادی خود -که تمایل به پیشبرد فعالیت‌های تجاری  خود منطبق بر قوانین رایج دارند- را مد نظر قرار داده و در چنین ساختاری ارزش‌هایی چون بی طرفی، دید انتقادی و ابتکار، محورهای اصلی این گروه هستند. تا کنون بیش از 60000 مشتری در 100 کشور جهان از مزایای دانش و تخصص این گروه بهره‌مند شده اند.

شعب AFNOR
گروه AFNOR دارای بیش از 100 شعبه در دنیا است و دفتر تهران یکی از این شعبات است؛ که از سال 1380 در زمینۀ ارائه خدمات صدور گواهی نامه سیستم‌های مدیریت مشغول فعالیت می‌باشد.

اعتبار دهنده (Accreditation Body)
گواهی نامه‌های صادر شده از سوی گروه AFNOR به طور مستقیم زیر نظر اعتباردهی COFRAC فرانسه می‌باشند.

اعتبار از شبکه جهانی کیفیت IQNet
صدور گواهی‌نامه مکمل و مستقل IQNet (عضویت در شبکۀ جهانی کیفیت) بر مبنای صدور هر یک از گواهی‌نامه‌های مورد درخواست سازمان امکان پذیر است. بر این اساس، اعتبار گواهی‌نامۀ صادر شده توسط AFNOR مورد تأیید کلیۀ کشورهای عضو شبکه جهانی کیفیت IQNet  نیز می‌باشد.

اطمینان از عملکرد AFNOR و ردیابی گواهی نامه صادره
گواهی‌نامه(های) مورد درخواست کارفرما توسط دفتر مرکزی گروه AFNOR فرانسه صادر شده و امکان ردیابی اینترنتی آنها بر روی وب سایت رسمی این گروه به نشانی www.afnor.org وجود دارد. همچنین هر گواهینامه دارای QR Code منحصر به فرد است که امکان ردیابی آنرا ساده تر می نماید.

چشم انداز ما
چشم انداز AFNOR ارائه خدمات آموزشی، ارزیابی و تائید در بالاترین سطح تخصص، صلاحیت و شایستگی ممکن و دستیابی به بیشترین سطح تقاضا جهت ارائه خدمات، در راستای دستیابی به بیشترین سهم بازار هدف، فعالیت در تمامی بخشهای صنعت و خدمات،افزایش رضایتمندی در مشتریان، افزایش کارایی سازمان‌ها، افزایش اطمینان در قابلیت‌های سازمانی و هدایت سازمان‌ها در راستای رقابت پذیری با استفاده از ممیزان، مدرسان، کارشناسان و  مدیران دارای صلاحیت، تجربه و انگیزه می‌باشد.

جهت دانلود فایل معرفی گروه AFNOR بر روی لینک زیر کلیک نمائید.
دانلود

مشتریان گروه افنور